توپ پینگ پنگ + قیمت خرید فروش

پینگ پنگ که به ورزش تنیس روی میز معروف است، جزو آن دسته از ورزش ها می باشد که بسیار جذاب و هیجان انگیز است، شما برای بازی پینگ پنگ در هر سطحی که باشید نیاز به میز پینگ پنگ، راکت و توپ پینگ پنگ دارید. برای خرید توپ پینگ پنگ باید به نکاتی توجه کنید. قیمت توپ پینگ پنگ متفاوت می باشد، بستگی به جنس آن و کاربرد آن دارد. به عنوان مثال قیمت توپ پینگ پنگ پلاستیکی با سلولوئیدی یکی نمی باشد، یا قیمت توپ پینگ پنگ حرفه ای با توپ پینگ پنگ تمرینی و تفریحی نیز تفاوت دارد.

توپ پینگ پنگ + قیمت خرید فروش

توپ پینگ پنگ

توپ پینگ پنگ توپ پینگ پنگ

جنس توپ پینگ پنگ

ستاره روی توپ های پینگ پنگ

از توپ پینگ پنگ در ورزش تنیس روی میز استفاده می شود که بر اساس قوانین فدراسیون جهانی پینگ پنگ دارای یک سری استاندارهای خاص نیز می باشد. برای تشریح این بخش لازم به ذکر است که جرم یک توپ پینگ پنگ باید ۲/۷ گرم و قطر آن ۴۰ میلیمتر باشد. قبلا تمام توپ های پینگ پنگ از جنس سلولید ساخته می شدند که امروزه از پلیمر نیز در ساخت آن ها استفاده می شود‌.

توپ های پینگ پنگ در دو رنگ سفید و نارنجی موجود می باشند. انتخاب رنگ توپ پینگ پنگ در حین بازی، بر اساس محیط اطراف و رنگ میز پینگ پنگ صورت می گیرد. اگر میز پینگ پنگ آبی یا سبز باشد از توپ سفید و اگر رنگ میز پینگ پنگ خاکستری باشد از توپ نارنجی یا همان زرد مات استفاده می شود.

لازم به ذکر است که اندازه ی توپ های پلاستیکی پینگ پنگ از توپ های سلولوییدی بزرگتر است و این تفاوت را با حک نوشته +40 بر روی توپ های پلاستیکی مشخص می کنند. توپ های پلاستیکی پینگ پنگ بسیار با کیفیتی وجود دارد، که در ساخت آن از مواد ABS استفاده می شود، که این مواد، پلاستیک غیر قابل اشتعال و بسیار با کیفیت هستند‌ و همچنین بسیار مقاوم می باشند. همچنین بر روی توپ های پینگ پنگ در بازی های حرفه ای ستاره های درج شده است که معمولا از یک ستاره تا سه ستاره می باشد که این ستاره ها نشان دهنده ی کیفیت توپ پینگ پنگ می باشند. مثلا توپ های پینگ پنگی که سه ستاره دارند کیفیت بالاتری دارند.

توپ پینگ پنگ اصفهان

توپ پینگ پنگ اصفهان

همانطور که می دانید ورزش تنیس روی میز یک بازی دو نفره می باشد که بر روی میز مخصوص پینگ پنگ و با راکت و توپ مخصوص صورت می گیرد. قطعا برای این ورزش یا بازی شما نیاز به خرید وسایل مورد نیاز آن دارید که توپ پینگ پنگ یکی از آن هاست. توپ پینگ پنگ اصفهان یک پیشنهاد عالی می باشد زیرا کیفیت بی نظیر و قیمتی بسیار مناسب دارد.

برای تهیه ی توپ پینگ پنگ اصفهان می توانید وارد سایت شده و توپ مورد نظر خود را بر اساس نیاز خود خریداری کنید. توپ پینگ پنگ در جنس های مختلفی عرضه می شود که شما با توجه به نیاز خود و سطح ورزشی خود می توانید آن را خریداری کنید و مورد استفاده قرار دهید. امکان خرید عمده و خرید به صورت غیر حضوری نیز برای شما فراهم شده است. خرید به صورت آنلاین، یکی از بهترین گزینه ها می باشد، زیرا بدون اتلاف وقت می توانید جنس مورد نیاز خود را انتخاب و خریداری کنید.

توپ پینگ پنگ نارنجی

توپ پینگ پنگ نارنجی

توپ های پینگ پنگ در دو رنگ سفید و نارنجی تولید می شوند که انتخاب رنگ توپ، بستگی به رنگ میز پینگ پنگ دارد که اگر میز پینگ پنگ تیره باشد از توپ سفید و اگر میز روشن باشد از توپ پینگ پنگ نارنجی استفاده می شود تا در حین بازی به راحتی توپ قابل تشخیص باشد و بازیکن در حین بازی دچار خطای دید نشود. برای دید بهتر از توپ های پینگ پنگ به رنگ هایی که ذکر شد استفاده می کنند. لازم به ذکر است که سطح توپ پینگ پنگ چه نارنجی باشد چه سفید، باید مات و بدون براقیت باشد. همچنین توپ پینگ پنگ باید جهش ثابتی در حین بازی داشته باشد.

برای خرید توپ پینگ پنگ نیاز است که هدف خود را از خرید آن مشخص کنید که برای تمرینات حرفه ای نیاز به خرید توپ پینگ پنگ دارید یا فقط برای تفریح می خواهید ان را خریداری کنید. البته تمام نکات خرید، انواع و همچنین کاربردهای توپ های مختلف پینگ پنگ با جنس های مختلف در سایت ذکر شده است، با مطالعه ی کامل سایت و تماس با مشاورین فروش ما به راحتی می توانید خرید خود را نهایی کنید.

توپ پینگ پنگ خارجی

توپ پینگ پنگ خارجی توپ پینگ پنگ خارجی

یکی از اصلی ترین موارد در بازی تنیس روی میز، توپ پینگ پنگ می باشد که در نبود آن کلا بازی صورت نخواهد گرفت. در نتیحه توپ پینگ پنگ باید کیفیت مطلوبی داشته باشد زیرا اگر کیفیت توپ پینگ پنگ مناسب نباشد، بر اثر ضربه های متعددی که حین بازی به توپ زده می شود توپ آسیب می بیند و در نتیجه شکسته می شود. توپ پینگ پنگ خارجی اصل کیفیت بالایی دارد ، البته توپ های پینگ پنگ خارجی نیز از نظر کیفیت درجه بندی شده اند و کیفیت و قیمت آن ها نیز متفاوت است.

برند های مختلفی از توپ پینگ پنگ خارجی در بازار موجود می باشد که طبق تحقیقات برند فاکس از لحاظ کیفیت در رتبه ی بالایی قرار دارد. شکل ظاهری توپ پینگ پنگ باید کروی باشد. هنگامی که بازیکن آن را از ارتفاع تقریبا ۱۲ اینچی روی سطح استیل رها می کند، بعد از رها شدن حدودا تا ۲۶ سانتیمتر قابلیت بازگشت به بالا را داشته باشد. همچنین یک توپ پینگ پنگ اصل باید در برابر ضربه های محکم مقاومت بسیار بالایی داشته باشد.

توپ پینگ پنگ بر اساس ستاره های مختلف درجه بندی شده اند که می توانید این ستاره ها را که نشانگر کیفیت توپ می باشد را بر روی سطح توپ مشاهده کنید که معمولا تا سه ستاره هستند. هر چقدر تعداد ستاره های حک شده بر روی توپ بیشتر باشد بیانگر کیفیت بسیار بالای توپ پینگ پنگ می باشد و میتوان گفت بهترین و با کیفیت ترین توپ های پینگ پنگ آن هایی هستند که موفق شده اند سه ستاره را دریافت کنند. در برخی موارد تا ده ستاره هم هستند اما استاندارد آن ها همان سه ستاره می باشد.