فوم سرد کف مبل برای پیرمرد تبریزی دردسر ساز شد

نواحی مختلف از فوم سرد کف مبل برای اطمینان از حمایت از ستون فقرات و قرار گرفتن درست آن در طول شب برای جلوگیری از کمردرد عمل می کنند.

این 7 ناحیه شامل سر، شانه ها، پشت، باسن، زانو، ساق پا و مچ پا است. ناحیه شانه نرم تر است و فشار را در آن ناحیه کاهش می دهد در حالی که ناحیه لگن تنگ تر است.

هر ناحیه روی حمایت از آن قسمت بدن برای تسکین دردها و مشکلات مفصلی تمرکز می کند و بدن را در وضعیت صحیح خواب قرار می دهد.

تشک‌های فوم سرد دارای خاصیت ارتجاعی بالایی هستند که در صورت فشرده شدن ناحیه‌ای دیگر با سنگین شدن، ناحیه کوچک‌ تری را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

داشتن نقطه ارتجاعی بالا، در سایر نواحی که توسط وزن فشرده می شوند، پشتیبانی می کند.

فوم

این ویژگی به شما این امکان را می دهد که با نگه داشتن خواب در یک موقعیت طبیعی، همچنان از پشتیبانی و تراز مناسب برخوردار باشید.

تشک های فوم سرد نیز برای کسانی که ممکن است از آلرژی رنج ببرند عالی هستند زیرا احتمال تشدید آن ها با شوره، گرد و غبار یا کنه ها کمتر است.

این تشک ها قابل تنفس و بهداشتی هستند و آن را به یک مدعی برتر تبدیل می کنند.

به دلیل ساختار سلولی باز، تشک قادر است گرما را از جای خواب دور کند و هوای اطراف را جذب کند و در نتیجه هنگام صبح که از خواب بیدار می‌شوید، حالتی پرانرژی ایجاد می‌کند.

فوم سرد ضخیم است و بنابراین بسیار سنگین است. جابجایی این تشک نسبت به سایر تشک های موجود در بازار دشوارتر است.

انتظار یک تشک سنگین‌تر با وزن بین 50 تا 90 پوند را داشته باشید، بسته به اندازه.

قیمت نیز بسیار بالا است، اما شما برای کیفیت و کیفیت آن چیزی است که با داشتن یک تشک فوم سرد به دست می آورید. راحتی بیشتر و عمر طولانی تر و همچنین ویژگی بدون آلرژن را دریافت می کنید.